• ubezpieczenia dla firm

    O firmie

O FIRMIE


Wizja Pro powstała w 2012 roku - jednak trzon firmy stanowi doświadczony zespół pracowników,  współpracujących ze sobą od wielu lat. Prowadzimy działalność ubezpieczeniową w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych a także na życie. Od początku swojej działalności stawiamy na jakość obsługi i zadowolenie Klienta

Kierując się dobrem oraz potrzebami Klientów, pomagamy dobrać najbardziej optymalny zakres ochrony. Współpracujemy ze sprawdzonymi i wiarygodnymi Towarzystwami ubezpieczeniowymi, tak, aby nasi Klienci mogli czuć się zawsze bezpiecznie. Mamy nadzieję, że zakres oraz jakość usług świadczonych przez naszą Agencję będą spełniać Państwa oczekiwania. Zaufajcie naszej wiedzy i doświadczeniu!

NASI PARTNERZY


Ubezpieczenie domów, mieszkań, samochodów - WizjaPro

FaceBiznes Sp. z o.o. zajmuje się niezależnym, profesjonalnym doradztwem w dziedzinie pozyskiwania finansowania, dotacji a także kupna i sprzedaży nieruchomości. Skupiamy w okół siebie kreatywne Osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej, które dysponują szeroką wiedzą oraz umiejętnościami wdrożenia jej w życie. Skutecznie i szybko pozyskujemy finansowanie na miarę potrzeb i możliwości Klientów. Pomagamy w sfinansowaniu planowanych oraz już rozpoczętej inwestycji, zakupu nieruchomości, działki, sprzętu, maszyn, wyposażenia oraz doposażenia firmy, sfinansowanie bieżącej działalności firmy, a także konsolidacji i refinansowaniu posiadanych zobowiązań kredytowych. Współpracujemy z wiodącymi na rynku polskim bankami, funduszami inwestycyjnymi, grupą niszowych polskich banków, jak również z siecią Banków Spółdzielczych dzięki czemu na korzystnych warunkach jesteśmy w stanie sfinansować praktycznie każde przedsięwzięcie. Twoje finanse to nasza troska! Zapraszamy!

Ubezpieczenie domów, mieszkań, samochodów - WizjaPro

READY TO GO, to warszawska firma zajmująca się wynajmem samochodów w Józefowie, Jabłonnej i okolicach. Oferujemy zarówno wypożyczenia krótkoterminowe, jak i długoterminowe. W ofercie dostępne są samochody w najpopularniejszych klasach. Wszystkie auta są fabrycznie nowe i na bieżąco serwisowane, co pozwala nam zapewnić bezpieczeństwo użytkowania dla naszych klientów. Stale podnosimy standard naszej obsługi, co przekłada się na minimum formalności i możliwość bardzo szybkiego wynajęcia samochodu. Klient może wyjechać od nas wypożyczonym samochodem już po kilku minutach od zgłoszenia zapotrzebowania. Dlatego jeśli szukasz profesjonalnej wypożyczalni samochodów w Otwocku lub okolicy – zapraszamy do nas.

 

Ubezpieczenie domów, mieszkań, samochodów - WizjaPro

Potrzebujesz taksówki?
Szukasz taxi w Józefowie i okolicy ? Nie wiesz, jak zorganizować dowóz dzieci do szkoły, przewóz przesyłek, zakupy na telefon? Już teraz zadzwoń, a przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Gwarantujemy profesjonalną realizację, komfortowe warunki przewozu osób i zabezpieczenie towaru. Zapraszamy! Działamy 24 godziny na dobę.

 

WizjaPro

ul. Bora Komorowskiego 5C
03-982 Warszawa
Polska

Godziny otwarcia:

pon. - pt.: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 13:00